Uygulama & Açık Kaynak

ApiPrime Play Store

Google Play Uygulaması
Ücretsiz İndirin

@apiprime Github

Yandex Toplu Mail Gönderici
Ücretsiz İndirin

ApiPrime® Mobil Uygulama Geliştirme

Teknolojinin yoğun olarak yaygınlaştığı alan şüphesizki cebimizdeki akıllı telefonların gelişimi üzerinedir. İnternet sitenizi mobil uyumlu olarak geliştiriyor olmamız bile artık müşterileriniz yada kullanıcılarınız için yeterli değil. İlgili cihaza adapte olmuş bir mobil uygulamaya bugün her kurumsal şirketin kesin olarak ihtiyacı vardır. Özellikle rakiplerinizden geri kalmamanız yada onlardan bir adım önde olmanız için, teknolojik hizmetlerin her alanında var olmanız gerekir. ApiPrime® mobil teknolojiler alanında da müşterileri için profesyonel geliştirme ve destek sağlamaktadır.

Native, Hybrid & Cross Platform

ApiPrime® mobil alandaki ihtiyaçlarınızı tespit ederek en size en uygun geliştirme seçeneğini sunar, Native yani Android yada IOS için geliştirilmiş özel uygulamalar, Hybrid tarzı seçilen platformlarda web veya servis tabanlı uygulamalar yada "Cross Platform" gibi tüm cihaz türleri için ortak kodlama ile yapılmış uygulamalar.

Opsiyonel kelimesini kullandığımız kadar ondan nefret ediyoruz.

ApiPrime®

Web Tasarım / Yazılım / Mobil
Çünkü;

ApiPrime® hiç bir seçime opsiyonel olarak bakmaz, ihtiyaçların kesin tespiti müşterilerimizin doğru yatırımı yapmalarını sağlar ve israfın önüne geçer.

Bu Ürünü Beğendinizmi?

Daha fazla bilgi almak için şimdi bizi arayabilirsiniz.

ARA