Uygulama & Açık Kaynak

ApiPrime Play Store

Google Play Uygulaması
Ücretsiz İndirin

@apiprime Github

Yandex Toplu Mail Gönderici
Ücretsiz İndirin

ApiPrime® Vizyon

Yenilikçi ürün ve hizmetlerle cesaretle risk alarak ve yeni profesyonellik standartlarını getirerek Türkiye'de web tasarım & yazılım sektörüne öncülük etmektir. Topluma değer katan ve beklentilerini en iyi şekilde müşterilerimizin yararına karşılayan çözümler geliştirerek maksimum verimlilik sağlayan hizmetler sunmak öncelikli hedefimizi teşkil eder. Bu kapsamda ApiPrime®:

 • Değişime ve gelişime açık,
 • Sürekli kendini yeniler,
 • Müşterilerin istek ve beklentilerini göz önünde bulundurarak,
 • Çalışanlarına saygı duymak,
 • Takım ruhu ile çalışmak,
 • Gelişen teknolojiyi takip eden ve geliştiren bir şirket olmak.

Öncül iş gayemizdir.

ApiPrime® Misyon

ApiPrime® yazılım geliştirmede alternatif şirketler arasında, kaliteli hizmet ve fiyat politikası ile saygın bir kimliğin tercih edilen adı haline gelmiştir. Yapılan hizmetlerde:

 • Müşteri ihtiyaçlarına çözüm üreten,
 • En iyi fiyat ve kalite dengesini yakalayan,
 • İleri teknolojiyi kullanarak müşteri memnuniyetini sağlayan,
 • Sektördeki yenilikleri ve gelişmeleri sürekli takip eden,

Kalite anlayışımızı tecrübemizle birleştirerek, hizmet politikamızı kalitemizi düşürmeden sürekli hale getirerek sizlere hizmet vermekteyiz.

ApiPrime Web Tasarım / Yazılım / Mobil

ApiPrime®; internet teknolojileri ve yazılım alanlarında hizmet vermek üzere kurulmuştur. Geçmişten günümüze amacı her zaman profesyonel hizmet ve %100 müşteri memnuniyeti olmuştur. 100'lerce memnun müşteri ile yolumuza devam ediyoruz! Uzman yazılım ve tasarım ekibi her dalında kendini kanıtlamış ve geliştirdiği yeni teknolojileri mevcut projeye uygulayarak yapılan işin maksimum seviyede olmasını sağlamıştır. ApiPrime®; Kişiye özel çözümler geliştirmekte ve rekabet gücünü artırmaktadır. Ayrıca müşterilerinin taleplerini en kısa sürede karşılayarak destek hizmetini en üst düzeyde tutmaktadır. Bizler; Interactive olarak, tamamen kişiye ve şirkete göre uyarlanmış bir web sitesi tasarımını amaçlamaktayız. Bir web & yazılım ajansı olarak, günümüz web sitesi programlama teknolojilerini takip ederek ve en güncel yazılım altyapısına sahip duyarlı ve yüksek standartlı tasarım modelleri geliştirerek müşterilerimizin web sitelerini hazırlıyoruz. Bu şekilde ziyaretçiler web sayfalarınızı mobil cihazlarda sorunsuz bir şekilde görüntüleyebilmekte ve yüksek web site refahını yaşayabilmektedir.

Kendi yazılım ekibimiz tarafından hazırlanan içerik yönetim sistemi ile yönetilebilir yönetici panellerine sahip web siteleri hazırlıyoruz. Bu, siz değerli müşterilerimizin web sayfalarınızı bize ihtiyaç duymaksızın istediğiniz zaman güncellemelerini sağlar.

Neden Biz?

Bugün, web sitesi tasarımı bir şirketin en önemli reklam ve tanıtım aracıdır. Bu nedenle, web tasarım çalışmaları Google yönergelerine uygun olarak programlanmalıdır. Bunun en büyük avantajı, web sitenizin Google ve diğer arama motorlarındaki arama sonuçlarında üst sıralarda yer alması avantajıdır. Google'ın ilk sayfasında bulunan web siteleri her zaman rakiplerinden bir adım önde ve en az% 30 oranında ticari gelişme sağlamaktadır. Google dostu web siteleri, ekstra SEO çalışmalarına gerek kalmadan bölgesel arama sonuçlarında üst sıralarda yer almaktadır. Bununla birlikte, rekabetçi sektörlerde SEO çalışması gerektiğinden, web sitesinin Google dostu bir SEO altyapısına sahip olması, arama motorlarında üst sıralarda bir avantaj sağlar. Ülkemizde ki web tasarım ajansları arasında yaptığımız Google dostu web siteleri ile ön plana çıkıyoruz.

Mobil cihazların kullanım oranlarının arttığı bu çağda, cep telefonları ve tabletler gibi mobil cihazlarla tam uyum içinde çalışan web sitesi projelerimiz, hem kullanıcı dostu hem de erişilebilirken web sitenizin ziyaretçilerini kolay ve erişilebilir hale getirmeyi amaçlamaktadır. Yüksek hızda şirketinizin vizyonunu ve prestijini artırır. Duyarlı bir tasarım modeliyle hazırlanan bir web tasarım hizmetinde, web siteniz bir mobil web sayfası yapmanıza gerek kalmadan tüm cihazlarda doğru ve tamamen görüntülenebilir nitelikte olmaktadır.

Sonuç olarak, web tasarım hizmeti, yapısı gereği altyapısında profesyonel bir yazılım hizmetine sahiptir. Burada, Google'ı ve algoritmalarını iyi anlayan ve hazırladığı web sitelerine entegre edebilen uzman bir ekip olmayı başardık. Bu başarı, ülkemizdeki web tasarım şirketleri arasında üst sıralarda olmamızı sağlıyor. Bunun bilinciyle, müşteri memnuniyeti ve başarı odaklı çalışmalarımıza her zaman devam ediyoruz.

ApiPrime® resmi internet siteleri aşağıdaki gibidir:

 • https://apiprime.com.tr - (Resmi Web Sitesi - Türkçe)
 • https://apiprime.com - (Official Website - International) (Offline)
 • https://apiprime.net - (Bulut, DNS, Veritabanı, e-Posta)
 • https://apiprime.org - (Medya Sunucuları)

ApiPrime® resmi sosya medya hesapları aşağıdaki gibidir:

 • Facebook - https://fb.me/ApiPrime
 • Twitter - https://twitter.com/ApiPrime
 • Instagram - https://www.instagram.com/ApiPrime
 • WhatsApp - https://wa.me/902224040404

ApiPrime® Telif Bilgileri

 • ApiPrime® Tescilli markadır. Logonun ve ismin izinsiz kullanımı, basımı ve dağıtımı yasaktır.