Uygulama & Açık Kaynak

ApiPrime Play Store

Google Play Uygulaması
Ücretsiz İndirin

@apiprime Github

Yandex Toplu Mail Gönderici
Ücretsiz İndirin

ApiPrime Web Tasarım

İnternet ve network sisteminin hızla gelişmesi birey hayatını bu alanda yönlendirmekte ve hatta merkezine oturmaktadır. Bu noktada; web tasarım, mobil uygulama, sosyal medya yönetimi, SEO ve e – ticaret hizmeti almak kaçınılmaz olmaktadır. Zira günümüz bireyleri ekonomilerini bu yol ve yöntemler olmadan koruyamamakta ve piyasada kalıcı olamamaktadır. Apiprime olarak bizler bu ve alternatif diğer hizmetlerin hepsini sizlere sunmaktayız. Uzman bilişim kadromuz ve teknik ekibimiz sayesinde dünyada meydana gelen tüm internet ve network gelişmelerini takip etmekte, faydalı görünen gelişmeleri sizlere sunduğumuz hizmetlere entegre etmekteyiz. Aldığımız geri dönüşler ve olumlu referanslar sayesinde müşterilerimizin teveccühünü kazanmamız kıvancı ve mutluluğunu yaşamakta, duyumsadığımız bu mutluluk ile daha kaliteli hizmetler için motive olmaktayız.

ApiPrime Yazılım ve Mobil Uygulama Hizmeti

Sizlere sunduğumuz web tasarım hizmeti; interaktif ve responsive niteliklerine sahip fevkalade kullanışlı ve pratik ara yüzüne sahiptir. Gerek masa üstü gerekse tablet ve telefon kullanımı için ideal çözünürlük ölçülerine sahip olarak tasarlanmakta ve web sitenizi ziyaret eden misafirlerinizin en yüksek düzeyde performans alması için iyileştirmeler yapılmaktadır. Grafik tasarım ekibimizin katkılarıyla da web sayfanızın görünümü özelleştirilmekte, istek ve arzularınız doğrultusunda en davetkâr görünüme kavuşturulmaktadır.

Mobil uygulama olmaksızın hayatına devam eden birey sayısı kaçtır? Sıfır desek hiç de mübalağa etmiş olmayız. Bu ihtiyaç ve talebin farkında olan Apirime ekibi sizler için IOS ve Android tabana uygun mobil uygulama hizmetini sunmaktadır. Sektörel bir amaç taşıyan ve bu alanda rakiplerine fark atmak isteyen her birey, firma ya da markanın mutlaka sahip olmasını gereken mobil uygulamaların en muntazam düzeyde verime sahip olmasını için en güncel yazılımları kullanmakta ve sizleri alternatifsiz kılmaktayız.

Tüketici hacmini artırmanın en pratik yolu nedir? Elbette bu sorunun cevabını vermek için bir inovatif makale okumaya gerek yok. Çünkü cevap çok açık: daha fazla kitleye ulaşmak! O halde günümüzün sosyal medya kullanım trafiğini baz alınırsa firma veya işletmeniz için tüketici hacmini artırmanın yegâne yolu profesyonel bir şekilde sosyal medya da var olmaktan geçmektedir. Alışıla gelmiş sosyal medya yönetim hizmetinin çok ötesinde bir standarda sahip olmanız için bir telefon kadar uzağınızdayız.