Uygulama & Açık Kaynak

ApiPrime Play Store

Google Play Uygulaması
Ücretsiz İndirin

@apiprime Github

Yandex Toplu Mail Gönderici
Ücretsiz İndirin

ApiPrime® SEO

Ülkemizde her gün yayına giren 100'lerce site var. Kişisel bloglar, ticari firmalar, e-ticaret sistemleri v.b. ancak bir çoğu ya arama motorlarına hiç girmiyor yada arama sonuçları içerisinde hedefine ulaşamadan pasif olarak bir sunucuda bekliyor. Bu durumda aylık bir-kaç ziyaretçiden fazlasına ulaşılamıyor. ApiPrime® internet sitenizi SEO optimizasyonu ile daha yoğun ziyaret alan ve hedef müşterilere ulaşan bir araç haline getirebilir.

SEO'yu Etkileyen Temel Faktörler

İnternet sitenizin, herhangi bir sayfasının arama motorlarında üst sıralara çıkması için, bir kelimenin vurgulanması, anlamlı bir cümle içerisinde yer alması, kelimenin geçtiği metnin özgün olması, sitenizin kullandığı IP adresi, kodlama kalitesi, çözünürlüğe göre tepki verebilmesi, referans gösterilme oranı v.b. bir çok konu sizin sitenizin veya sayfanızın arama motorlarında ne kadar üst sırada olacağını belirler. ApiPrime® kendi yaptığı internet sitelerinde bu konuları öncelikli olarak gündeminde tutar ve internet sitenizi bu politikalar çerçevisinde hazırlar.

Site Hizmetini Başka Firmadan Aldım?

SEO hizmetimizden yararlanmanız için, ApiPrime® müşterisi olmanız şart değildir. Siteniz ApiPrime® tarafından Optimize edilerek SEO standartlarına uygun hale getirilir. Aynı firmayla çalışmaya devam edebilir sadece SEO hizmetini ApiPrime® aracılığı ile alabilirsiniz.

SEO Arama Motoruyla Siteniz Arasındaki Ortak Bir Dildir.

ApiPrime®

Web Tasarım / Yazılım / Mobil

Bu Ürünü Beğendinizmi?

Daha fazla bilgi almak için şimdi bizi arayabilirsiniz.

ARA