Uygulama & Açık Kaynak

ApiPrime Play Store

Google Play Uygulaması
Ücretsiz İndirin

@apiprime Github

Yandex Toplu Mail Gönderici
Ücretsiz İndirin

ApiPrime® Sosyal Medya Yönetimi

Şirketinizin sosyal ağlar içinde var olması kaçınılmaz bir gereksinimdir. Sadece sosyal medya hesabınızın olması yeterli derecede fayda sağlamaz hatta pasif bir sosyal medya hesabı aktif takipçilerini zamanla kaybetmeye başlar. ApiPrime® hesaplarınızı aktif tutar ve dönem dönem çeşitli etkinlikler yada kampanyalar üreterir. ApiPrime® Sosyal Medya Yönetimi hizmeti sayesinde takipçi sayınız artar ve takipçilerinizi aynı zamanda potansiyel müşterilerinize dönüşür.

Sosyal Medya Reklamları

Sosyal ağlar aktif kullanıcı potansiyeli ile her zaman şirketlerin gözde reklam araçları olmuştur. Üstelik kullandığımız sosyal ağları tasarlayan şirketlerin veri analiz teknolojileri inanılmaz düzeyde hedef kitle erişimi sağlamaktadır. Bir müşteriye ilgi alanları doğrultusunda yönelmek reklamcılık sektöründe çığır açmıştır. Her şahıs veya şirket sosyal ağlar üzerinden reklam verebilmektedir ancak doğru hedefe ulaşmak ve gereksiz tıklamaların önüne geçebilmek gerçekten karmaşık ve zorlu bir iştir. ApiPrime® reklam yönetimi yüksek verimlilik ve düşük maliyetli reklam yönetimi konusunda müşterilerine profesyonel destek sağlar.

Sosyal medya günümüzün en etkin iletişim araçlarından biridir.

ApiPrime®

Web Tasarım / Yazılım / Mobil
Dipnot;

ApiPrime® sosyal medya ve reklamcılık yönetimi aylık bazda hesaplanır ve faturalandırılır. Bilgi için WhatsApp hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz: WhatsApp - Tıkla Konuş

Bu Ürünü Beğendinizmi?

Daha fazla bilgi almak için şimdi bizi arayabilirsiniz.

ARA