Uygulama & Açık Kaynak

ApiPrime Play Store

Google Play Uygulaması
Ücretsiz İndirin

@apiprime Github

Yandex Toplu Mail Gönderici
Ücretsiz İndirin

Eskişehir Web Tasarım & Yazılım

Eskişehir Web Tasarım & Yazılım


Günümüzde firmalara en çok gereken ve firmaların tanıtım için en çok kullandığı hizmet alanı internet siteleridir. İnternet ortamındaki site, markanın ya da kişinin e-dükkânıdır diyebiliriz. Bu sebeple sitenizin modern ve anlaşılır olması, istediğiniz müşteri kitlesine hitap etmesi önem taşımaktadır. Firmaların içinde bulunduğu sektör içinde bilinirliğinin artması, müşteri ağını genişletmesi, döneme uygun ve kaliteli web tasarım hizmetleri almaları gerekmektedir. ApiPrime Eskişehir web tasarım hizmetleri veren dijital ajanstır. Bu çalışmalar üzerinden yalnızca bulunulan ülkeye değil tüm dünyaya açınılabilir. Firmalar ulusal ve uluslararası alanda tanıtımını iyi yapmak için web tasarım hizmetini profesyonel olarak almalıdır. Web tasarımda dikkat edilecek konulardan en önemlisi de responsive tasarım olmasıdır. Yani web sitesinin her cihaza uyumlu olmasıdır. Ek olarak tasarımın bu şekilde olması Google’ın SEO kriterlerine uygun olacağı için sitenizin Google SERP sonuçlarında yukarı çıkmasına yarayacaktır. Web sitesi tasarımının kaliteli olması ile hedef kitlenize ve potansiyel müşteri kitlenize çok daha kolay ulaşabileceksiniz. Sizi ve yaptığınız işi doğru dille anlatmak ve müşterilerinize sunmak için her alanda olması gerektiği gibi sizi anlayan, işini seven, işte heyecanlı ve titiz çalışma prensipleri olan doğru bir ekiple çalışmalısınız. Web siteleri her türlü işletme, kuruluş ya da kişisel blog için özeldir ve buna göre tasarlanmalıdır. Dijital dünyanın sizi yansıtan yüzü olan web siteniz için sizin ve firmanızın kurumsal kimliğini yansıtabilecek gereklilikleri sağlıyoruz.

2020 dünya internet kullanımı ve sosyal medya istatistiklerine baktığımızda, dünya nüfusunun %67’si yani 5.19 milyar kişinin mobil kullanıcı olduğunu görüyoruz. Önümüzdeki yıllarda hayatımıza girecek 5G teknolojisiyle bu oran daha da artacaktır. Dolayısıyla mobil uygulama ve mobil uyumlu web sitelerinin önemi artmaktadır. Firmanızın mobil uyumlu web sitesinin olması SEO için size fayda sağlayacak, müşterilerinizin kullanımını kolaylaştıracağı için kitleniz artacaktır. Eğer mobil uyumlu siteniz yoksa mobil uygulama sağlayarak müşterilerinize kolaylıkla ziyaret edebileceği alan sağlayabilir ve böylelikle markanızın dijital prestijini koruyabilirsiniz. Yeni fikirler ve projelerinizin ya da firmanızın kurumsal bir şekilde mobil uygulama hizmetini sağlamak isterseniz ek olarak verdiğimiz Eskişehir mobil uygulama hizmetimizle iOS ve Android gibi mobil platformlarda kendinizi tanıtabilirsiniz. Bu sayede Apple Store ve Google Play Store gibi platformlarda yer almanız sizi daha profesyonel göstereceği için müşterilerinizi olumlu yönde etkileyecektir.

Çok kaliteli bir iş yapıyor olsanız dahi, web siteniz yoksa ya da kalitesiz bir web tasarıma sahipse bu direkt olarak prestijinizi olumsuz etkileyecektir. Yalnızca web tasarım hizmetimiz size yeterli gelmiyorsa Eskişehir yazılım hizmetlerimizle firmamızda size istediğiniz çözümü sunabiliriz. Web yazılımlar sayesinde siteleriniz daha işlevsel bir hale gelerek sitenizi yönetmenizi kolaylaştırır. Örneğin sitenize yeni bir yazı eklemek isterseniz, herhangi bir kod düzenlemeye gerek kalmadan yönetici paneli sayesinde bu işlemi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Yani internet sitenizde bir yönetim paneli ile sitenizin içeriğini değiştirmek, yeni içerikler eklemek, kullanıcıları ve sayfaları yönetebilmek için yapmanız gereken şey web yazılımı kullanmaktır. Ek olarak web yazılımları e-ticaret, bankacılık, sosyal medya gibi alanlarda güvenliğin sağlanması için büyük önem taşımaktadır. Alışveriş yaptığınız e-ticaret sitelerinde ödeme yaparken sitenin yazılımı güvenli değilse kredi kartı bilgileriniz kötü amaçlı bilgisayar korsanları tarafından ele geçirilebilir. Bu da sizi ve müşterilerinizi olumsuz etkileyeceği için büyük bir kayba uğratacaktır. Bizim sunduğumuz yazılım hizmetleri tamamen ekibimiz tarafından güvenlik testlerinden geçip size teslim edilmektedir. Bu sayede kötü amaçlı insanlar size herhangi bir zarar veremeyecektir.